AA

Grupės Šiluvoje kontaktinis tel. 8 675 51180

Susirinkimai vyksta antradieniais 19 val. Šiluvos parapijos namuose (Raseinių g. 16)

ANONIMINIAI  ALKOHOLIKAI  – tai draugija vyrų ir moterų, kurie dalijasi savo patirtimi, jėgomis ir viltimi, norėdami padėti sau ir kitiems sveikti nuo alkoholizmo.

Vienintelė sąlyga būti draugijos nariu – noras mesti gerti.

  • Anoniminiai alkoholikai nemoka nei stojamojo, nei nario mokesčio. Mes išsilaikome iš savo pačių įnašų.
  • Anoniminių alkoholikų draugija nesusijusi su jokiomis sektomis, tikyba, organizacijomis ir įstaigomis, vengia bet kokių ginčų, neremia jokių judėjimų ir jiems neprieštarauja.
  • Mūsų pagrindinis tikslas – būti blaiviems ir padėti kitiems alkoholikams pasiekti blaivybę.

Mes susibūrėme į AA, kadangi nebegalėjome kontroliuoti savo gėrimo. Mes vis dar negalėjome prisipažinti, kad niekuomet nebegalėsime saikingai gerti. Po to išgirdome iš AA narių, kad mes esame ligoniai. Sužinojome, kad daugybė žmonių lygiai kaip ir mes kenčia dėl kaltės, baimės, vienatvės, beviltiškumo jausmų. Sužinojome, kad šie jausmai mus lydi dėl to, kad mes sergame alkoholizmu.

Jeigu jus traukia alkoholis arba ta trauka kelia jums rimtą nerimą, tai gal bus įdomu susipažinti su AA veikla ir mūsų siūloma programa gydytis nuo alkoholizmo. AA nariais yra tūkstančiai vyrų ir moterų visame pasaulyje, kurie nustojo gerti ir dabar gyvena normalų, t.y. sveiką ir blaivų gyvenimą.

Daugiau informacijos apie Anoniminius alkoholikus: www.aalietuvoje.org