Sekminių savaitgalis ir ligonių diena Šiluvoje

Ateinantį sekmadienį švęsime Sekmines – Šventosios Dvasios atsiuntimą ir Bažnyčios gimtadienį. Tad šį ypatingą savaitgalį, užbaigiantį Velykų laiką, kviečiame jungtis į maldą ypatingai atveriant širdis Dievo Dvasiai!

Tačiau dėl Covid-19 viruso grėsmės vis dar galiojančių valstybinių viešų renginių apribojimų ir negalėdami užtikrinti dalyvavimo pagal šios reikalavimus, visose pamaldose kviečiame dalyvauti TIK VIRTUALIAI.

Gegužės 29 d. (penktadienis, Ligonių diena)

18:00 – šv. Mišios iš Šiluvos bazilikos (aukojahttps://youtu.be/6SyCa2gZliY – kun. egzorcistas Kęstutis Rugevičius ir kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ)

19:00 – Švč. Sakramento adoracija ir vidinio gydymo pamaldos (pamaldas veda sielovados bendruomenė „Gailestingumo versmė“

Asmeninė užtarimo malda už žmones nevyks. Maloniai prašome neorganizuoti grupių.

Gegužės 30 d. (šeštadienis)

17:30 – šlovinimas giesmėmis (religinė bendruomenė „Jono Pauliaus II piligrimai“)

18:00 – šv. Mišios iš Šiluvos bazilikos (aukoja vyskupas Kęstutis Kėvalas)

Tiesioginės transliacijos nuoroda >>.

20:00 – nuotolinis pokalbis iš ciklo apie Mariją: kun. egzorcistą Arnoldą Valkauską tema „Marija – Šventosios Dvasios buveinė“ kalbins Vaida Spangelevičiūtė-Kneižienė

Tiesioginės transliacijos nuoroda >>.

Sekmadienis – gegužės 31 d.

10:00 – šv. Mišios iš Šiluvos bazilikos (aukoja arkivyskupas Lionginas Virbalas SJ)